PROJE TAŞIMACILIĞI

Engin bilgi birikimi ve deneyimimiz ile günübirlik proje geliştirmek yerine sizin projenizi bir bütün olarak görüyor ve buna göre uygun çözümler üretiyoruz.

Dünya çapında yürüttüğümüz proje lojistiği süreçleri ile müşterilerimizin yüzlerce belki binlerce dosyasının tek elden aynı standartlar ile tamamlanmasını sağlıyoruz.

Her bir yük üzerinden, yeni bir proje değerlendirmesi yapmak yerine, bir bütün olan çok kalemli projenin tek bir standarda bağlanarak tüm lojistik işlerinin tek elden halledilmesi Proje lojistiği nedir? sorusuna verilebilecek basitçe açıklayıcı cevaptır, diyebiliriz.

Proje taşımacılığı yapan firmalar arasında öne çıkan bizler, projelerinizde size etkin çözümler üreterek sizin tek bir güven duyduğunuz firma ile tüm proje boyunca defalarca aşılacak engeller yerine, güven içerisinde işinize odaklanmanızı sağlamak için çalışıyoruz.

En yalın dille proje sahipleri iş akışlarında ciddi bir alan kaplayan lojistik projeleri gibi bir kalemin yerine, proje lojistiğini koyarak hem güven hem verim kazanırlar.

Proje Taşımacılığı Yapan Firmalar

Örneğin bir inşaat ve/veya taahhüt projesi, 2 ile 5 yıl arasında binerce lojistik projesini sadece projenin bir parçası olarak içermek durumunda iken, projeyi tamamen tek elden yönetmeyi tercih etmeleri ile tüm projelerini güven altına almakta, bir standart oluşturmakta ve gücünü çok farklı alanlarda değerlendirerek projenin başarısına saklayabilmektedir.

Bugüne kadar başarıyla imza attığımız birçok proje ve inşaat (ya da taahhüt) yük taşımacılığı örnekleri için, filmlerimiz arasında dolaşmanızı öneririz.

Proje yüklerinin taşınması standart yüklere kıyasla, güzergah ve araç / ekipman açısından oldukça az seçeneğe sahiptir, iyi zaman planlaması ve yüksek iş güvenliği tedbirlerini gerektirir.
Bu nedenle sektöründeki gelişmeleri takip eden deneyimli firmalar ile çalışmak, beklenen yüksek hizmet kalitesini almak ve özellikle operasyon sırasında oluşabilecek risklerden korunmak açısından büyük fayda sağlayacaktır.

NETAŞ GLOBAL olarak elektrik / doğalgaz santrali taşımacılığı, trafo taşımacılığı, rafineri taşımaları, yol yapım makinelerinin taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, liman / havalimanı makine ve teçhizatlarının taşınması gibi gabari dışı, ağır tonajlı, özel yükleme ve ekipman gerektiren organizasyonları, proje taşımalarında sahip olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerimizin verdiği özgüvenle ve müşterilerimizi memnun eden en uygun maliyet analizleriyle,

  • En kapsamlı iş güvenliği tedbirlerini uygulayarak,
  • Planlanan aracın ve ekipmanın kullanacağı rota incelemelerini yerinde yaparak ve gerekli hallerde alternatif üreterek,
  • Operasyonun çevre ve insan sağlığına uygunluğunun kontrolünü yaparak,
  • Yerel otoritelerden gerekli izinleri alarak,
  • Müşteri ve saha operasyon ekibi arasındaki bilgi akışını şeffaf ve hızlı sağlayarak gerçekleştiriyoruz.

Proje taşımalarınızda çözüm ortağınız olmak için taleplerinizi bekliyoruz…