HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

Hava Yolu Taşımacılığı, aciliyeti olan yüklerde Kara, deniz ve demir yolu taşımalarına kıyasla transit sürelerinin uzun olması ve havalimanlarının yaygınlaşması, uçak filolarının sayısının artması nedeniyle son dönemde tercih edilen seçeneklerden biri haline getirmiştir.

En özel yükler için ve en sıkışık terminlerde en verimli çözümleri üretmek için çalışıyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda yükünüze en uygun uçakları organize ediyoruz. Projenizin sorunsuz tamamlanması için hava yolu lojistiği en verimli yol ise uzman kadromuz ve geniş sektör ağımız ile optimum çözümü üretebilen bir firmayız.

Yükünüz ister küçük bir ekipman, isterse uçakla taşınacak bir uçak olsun, havayolu taşımacılığında uygun bir uçak her zaman vardır.

Özellikle belirli bir süre kazanımını sağlamak ve hassas yüklerin en güvenilir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlamak için hava yolu taşımacılığını, bir başka deyişle hava kargo taşımacılığını tercih edebilirsiniz. Ve bunları en önemli hava yolu taşımacılık özellikleri olarak sayabiliriz.  Dolayısı ile Uluslararası hava yolu taşımacılığı nedir sorusuna en yalın dille bir yükü en hızlı ve en güvenilir şekilde bir noktadan bir noktaya taşıma işidir diyebiliriz. Hava yolu taşımacılığı kargo türleri, genellikle yük tipine göre ayrım göstermektedir. Bu yük tiplerine göre uzmanlaşmış hava kargo taşımacılığı yapan firmalar sektörde kollara ayrılmış olarak hizmet verirler.

Hava Yolu Taşımacılığı Yapan Firmalar

Bizler özellikle endüstriyel kargo tiplerinde uzmanlaşmış bir ekibiz. Ürünlerinizin en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde yerine ulaşması için derin bilgi birikimimiz ve sektör ağımız ile çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz. Bugün endüstriyel alanda hava taşımacılığı şirketleri arasında bilinirlik ve güven kazanmış bir marka olarak sizlere çözümlerimizi sunmak için uzman ekibimiz bilgisayarlarının başında olacaktır.

NETAŞ GLOBAL olarak acil ve değerli yüklerinizin en kısa sürede ulaştırılması konusunda hava yolu taşımacılığı hizmetini de sunmaktadır.