KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

En çok tercih edilen yük taşıma yöntemlerinden biri de kara yolu taşımacılığıdır. Uygun maliyet ve operasyonel kolaylığı nedeniyle sektörümüzün yoğun olarak tercih ettiği taşımacılık yöntemidir. Sizin için tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek projemize bir bütün olarak baktığımız için sizin de aklınızda hiçbir soru işareti bırakmıyoruz.

Güzergahın ve yük tipinin uygun olması durumunda hem özmallarımız ile hem de forwarder özelliğimiz ile projenize en uygun ve en verimli uluslararası karayolu taşımacılığı çözümünü sunmak için uzman kadromuz bilgisayarlarının başında olacaktır.

Uluslararası ağır nakliyat firmaları arasında bilinirliği olan bir firma oluşumuzu tamamladığımız sayısız endüstriyel taşıma projesine borçluyuz. Başarı ile tamamlanmış bu projeler firmamızı global lojistik firmaları arasında deneyimli ve güvenilir olarak tanımlanmasını sağladı.

Firmamızın filmleri arasında bu tecrübenin güzel anıları olarak ülkenin önde gelen yöneticileri ile beraber açılışını yaptığımız ve sonrasında en üst düzey projeleri üstlendiğimiz; tank taşımasını yapan firmalardan en büyük projelere imzasını atan firma oluşumuzu, vagon taşımasının en büyük projelerine imza atan firma oluşumuzu, adrli taşımacılık yapan firmalardan en büyük projeye imza atan firma oluşumuzu izleyebilirsiniz.

Kara Yolu Taşımacılığı Yapan Firmalar

Tabi ki çözüm ortağı olmak dendiğinde zor bölgelerin ihtiyacı olan özel bilgi ve network konusunda akıllara gelen bir marka olmayı başardık. Orta doğu ve özellikle ırak parsiyel taşımacılık söz konusu olduğunda da sadece çok özel yüklerde değil bu alanlarda da tecrübemizi çözüm ortaklarımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Parsiyel taşıma yapan firmalar arasında en köklü ve güvenilir yapıyı oluşturmuş firmalardan biri olmakla gurur duyuyoruz.

Dünya üzerindeki en düşük maliyetli ve yaygın taşıma tipinde hem özmallarımız hem de forwarder özelliğimiz ile en güvenli ve verimli çözümleri sunuyoruz.